Ogólne

Literka Przedszkole to pierwsza w Polsce platforma edukacyjna dla nauczycieli przedszkoli z bogatą zawartością materiałów audio-video, która z tygodnia na tydzień powiększa swoje zasoby o nowe nagrania i materiały do prowadzenia zajęć. To taka interaktywna biblioteka, która pomoże Ci w przygotowaniu inspirujących zajęć oraz - w razie potrzeby - w prowadzeniu edukacji zdalnej.

Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych metodyków nauczania, psychologów, pedagogów, m.in. autorkę systemu "Edukacja przez ruch" - Dorotę Dziamską, psycholog dr Aleksandrę Piotrowską, językoznawcę i logopedę dr n. hum. Annę Walencik-Topiłko, Prezes Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego - Monikę Litwinow, psychoterapetę i socjoterapeutę Cecylię Bieganowską, Andrzeja Kruszewicza - dyrektora warszawskiego zoo, Mikołaja Laska - nauczyciela z pasją i autora bloga Pan Wuefista.  

Znajdziesz tu nie tylko inspirujące materiały do zajęć. Nasi eksperci w formie ćwiczeń praktycznych i wykładów podpowiedzą jak rozwiązywać codzienne problemy związane z wychowaniem, rozwojem i edukacją dzieci oraz zadbają o Twój rozwój zawodowy. W każdym tygodniu pojawią się nowe premiery filmowe i materiały do zajęć, o czym będziemy Cię informować w naszym newsletterze. 

Na to pytanie najlepiej odpowie nasz krótki przewodnik video, który możesz obejrzeć TUTAJ.

Platforma oferuje dostęp do różnego rodzaju materiałów audio-video, wśród których znajdziesz: 

 • hitowe produkcje video,
 • melodie,
 • podcasty,
 • playlisty,
 • reportaże podróżnicze,
 • porady specjalistów,
 • kreatywne pomysły DIY,
 • gotowe dyplomy,
 • karty pracy,
 • ilustracje okolicznościowe,
 • pomysły na zabawy,
 • materiały do nauki języka angielskiego,
 • i wiele innych.

Lubisz oglądać TV, a jednocześnie chcesz się szkolić i rozwijać zawodowo, ale brakuje ci czasu? Bardzo dobrze to rozumiemy! Przygotowaliśmy dla Ciebie seriale tematyczne w odcinkach, których obejrzenie zajmie Ci mało czasu, a zachwyci poziomem i dostarczy przydatnych wskazówek z obszaru metod pracy, terapii i pomocy psychologicznej, rozwoju umiejętności dzieci i awansu zawodowego.   

Pamiętaj, że Literka Przedszkole ma odpowiadać na Twoje bieżące potrzeby. Dlatego dajemy Ci możliwość aktywnego uczestnictwa w tworzeniu zasobów platformy. Ty oceniasz poszczególne odcinki, a my wiemy, które serie filmowe warto kontynuować. W panelu użytkownika możesz też zgłosić propozycję materiału lub filmu z obszaru, który szczególnie Cię interesuje, a my zrobimy wszystko abyś mogła zobaczyć go na platformie. 

Platforma działa na zasadzie abonamentu, czyli w zamian za stałą miesięczną opłatę dostajesz na czas trwania wykupionej usługi pełen, nielimitowany dostęp do wszystkich oferowanych produkcji. Jeżeli preferujesz niskie kwoty płatne w cyklicznych odstępach, wybierz abonament miesięczny. Jeżeli wolisz zapłacić raz, skorzystaj z abonamentu rocznego w atrakcyjnej cenie. 

Z pomocy dydaktycznych możesz korzystać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. Aby oglądać filmy i korzystać z materiałów wystarczy, że założysz konto i wykupisz jeden z dwóch planów abonamentowych.

Jeżeli chcesz pobrać konkretny materiał wyszukaj go na platformie i sprawdź, czy jest przy nim widoczna ikonka pobierania. Wystarczy nacisnąć ikonkę pobierania i wybrany materiał zostanie zapisany na twoim urządzeniu. Po ściągnięciu możliwe jest korzystanie z materiałów nawet w miejscach bez dostępu do Internetu lub z ograniczonym zasięgiem.

Jeżeli jakaś produkcja szczególnie przypadnie Ci do gustu, wystarczy polubić ją klikając łapkę w górę lub dodać ją do zakładki do obejrzenia. Dzięki temu stworzysz własną indywidualną bibliotekę z ulubionymi produkcjami.

Po złożeniu zamówienia na subskrypcję z opłatą roczną możesz skorzystać z płatności on-line (eTransfery, przelewy elektroniczne, karty kredytowe i debetowe) lub płatności przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia na subskrypcję z opłatą miesięczną możesz skorzystać z płatności za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Możesz anulować swoją subskrypcję w serwisie w dowolnym momencie. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę swojego konta i w zakładce "Abonament" kliknąć przycisk „Anuluj subskrypcję”. Dzięki temu opłaty za użytkowanie serwisu w kolejnym cyklu rozliczeniowym nie będą już od Ciebie pobierane. Z materiałów w serwisie możesz korzystać do momentu, aż wygaśnie dany cykl rozliczeniowy. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że decyzja o rezygnacji była przedwczesna, zawsze możesz odnowić subskrypcję.